O společnosti

Advokátní kancelář byla založena 1. 7. 1992 a od svého vzniku poskytuje právní služby pro klienty nejen z oblasti Libereckého kraje, ale i pro klienty z celé České republiky, jakož i pro zahraniční klienty, kteří řeší právní problematiku na území ČR.

Jedná se o jednu z nejdéle úspěšně působících advokátních kanceláří v Liberci, v jejímž rámci bylo vyškoleno a svou praxi absolvovalo mnoho advokátů majících své úspěšné soukromé praxe.

Advokátní kancelář byla a je od doby svého vzniku právním zástupcem a odborným poradcem mnoha významných společností, nadnárodních korporací, měst, obcí a společností s majetkovou účastí obcí či krajů.

Výraznou devizou kanceláře je její znalost podnikatelského a společenského prostředí daného regionu, kdy i tato skutečnost je významná pro kvalitu poskytovaných právních služeb.

Co pro Vás můžeme udělat?

Advokátní kancelář nabízí komplexní právní služby pro fyzické i právnické osoby téměř ve všech oblastech právního řádu ČR. Posláním advokátní kanceláře je snaha odborně pomoci co nejširšímu spektru klientů, ať již jde o společnosti, kterým poskytujeme dlouhodobý právní servis, nebo o jednotlivce, pro které řešíme jejich nejrůznější životní situace.

Stavíme na osobním přístupu ke klientům podloženém znalostmi a zkušenostmi v oblasti práva. Rozumíme tomu, že každý klient, který se na nás obrátí, je jedinečným, a dle toho i sestavujeme svůj tým právníků a odborníků na jednotlivé oblasti práva.

Vizí advokátní kanceláře je to, abyste se k nám vždy spokojeně vraceli a neváhali se na nás se svými právními problémy s důvěrou obrátit.

JUDr. Alexandr Šoljak
advokátní kancelář

© 2016 Advokátní kancelář - JUDr. Alexandr Šoljak Všechna práva vyhrazena

Created with love by OP WEB